Не скрапом единым...

09:59

Привет!
Я сегодня к вам с вопросом! Очень-очень нужна ваша помощь и совет!

Дело в том, что у нас в квартире ремонт и нас уже нужно приступать к покраске стен, а мы никак не можем опредилиться с краской, точнее с производителем. 

С цветами мы уже определились - белый, серый, желтый, а вот с фирмой никак не получается.

И я вам обещала показать свою квартирку в ремонте, так что милости прошу провести день вместе с нами)))

Для просмотра видео перейдите по ссылочке https://www.youtube.com/watch?v=DEJrJwNNO5o

You Might Also Like

5 коммент.

 1. о, ремонт, як згадаю, так погано стає!!! Тим паче, що в нас був капітальний ремонт з добудовою. Коли минулого року ми нарешті дійшли до плитки, шпалер і фарби, то це вже було одне задоволення. В кімнатах в нас шпалери, бо будинок стоїть впритул до дороги і постійне все трясеться, коли проїзджає велика вантаівка і уникнути тріщин на стінах не можливо, а за шпалерами цього не видно. В вітальні в нас є колони, які ми фарбували в тон шпалерам, брали Снєжку - досить доступна по ціні і якість нормальна. Вже рік ремонт простояв, мені доводилося з пофарбованих колон і олівці стирати і так мити від забруднень - без проблем. На рахунок інших виробників нічого не скажу.
  Швидше вам закінчити ремонт і повернутися додому!!!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Так, в нас також капітальний ремонт, правда без добудови)
   Дякую, дуже сподіваюсь до кінця місяця повернутись додому))

   Удалить
 2. я уже много лет всё что крашу - крашу Dulux - дорого, зато удобно. Иногда хватает даже одного слоя, в 2 - вообще шикарно смотрится, и стены, и потолки. Краски дешевле полосят и иногда остаются вместе с шпаклевкой кусками на валике, с этой проблем никаких, даже в темном цвете. А светлыми вообще просто красить самим.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Спасибо большое!
   Сейчас почитаю за этого производителя!

   Удалить
 3. Тільки місяць тому відбула ці процедури... Нам майстри порадили фарбу siltek, і я дуже задоволена!!! Мила вже багато раз!!!! Все легко витирається і ані сліду після миття немає!

  ОтветитьУдалить